Встановіть відповідність між голосами персонажів роману М.Булгакова «Майстер і Маргарита» та їхніми іменами: 1. Низький; 2. Тихий; 3. Солодкий;4. Хриплий.А. Левій;Б. Маргарита; В. Коров'єв; Г. Воланд;Д. Іван.

Встановіть відповідність між голосами персонажів роману М.Булгакова «Майстер і Маргарита» та їхніми іменами: 1. Низький; 2. Тихий; 3. Солодкий; 4. Хриплий. А. Левій; Б. Маргарита; В. Коров'єв; Г. Воланд; Д. Іван.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3-Б, 4-Г, 2-А, 1-В, наверное так