Встановіть відповідність між групами прокаріотів і притаманними їм ознаками: А -бульбучкові бактерії;Б- ціанобактерії;В- зелені бактерії;Г- нітрифікуючі бактерії. 1-паразитичний спосіб життя;2-здатність до хемосинтезу;3-фотосин...

Встановіть відповідність між групами прокаріотів і притаманними їм ознаками: А -бульбучкові бактерії;Б- ціанобактерії; В- зелені бактерії;Г- нітрифікуючі бактерії.  1-паразитичний спосіб життя;2-здатність до хемосинтезу;3-фотосинтез з виділенням кисню;4-фотосинтез без виділення кисню;5-здатність фіксувати фтмосферний азот.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А-паразитичний спосіб життя. Б-фотосинтез з виділенням кисню В-фотосинтез без виділення кисню Г-здатність до хемосинтезу.