Встановіть відповідність між реченням і видом обставини в ньому(1.Способу дії,2.Умови,3.Мети,4.Місця,5.Часу,6.Причини) А Ходить вітер яром та горою Б Тихо падав вогкуватий, синюватий пізній сніг В Восени прилітають не...

Встановіть відповідність між реченням і видом обставини в ньому(1.Способу дії,2.Умови,3.Мети,4.Місця,5.Часу,6.Причини) А Ходить вітер яром та горою Б Тихо падав вогкуватий, синюватий пізній сніг В Восени прилітають невідомі птиці Г Ти рости на втіху людям, отіняй кохання чисте. Д Смагляве личко сяяло від щастя
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А-4 Б-1 В-5 Г-3 Д-6 Напевно