Встав пропущені букви, визнач дієвідміну кожного дієслова : Коха…ш (___ дв.), біж…т

Встав пропущені букви, визнач дієвідміну кожного дієслова : Коха…ш (___ дв.), біж…те (___ дв.), здійма…ться (___ дв.),чита…мо(___ дв.), клич…мо (___ дв.), бер…те (___ дв.). Люб…ш (___ дв.), говор…те (___ дв.), пиша…ться (___ дв.), зна...мо (___ дв.), бач…мо (___ дв.), бав…те(___ дв.). Пиш...ш ( ___ дв. ), раху…те (___ дв. ), грі…ться (___ дв. ), плив…мо (___ дв), друж…мо ( ___ дв.), перемага…те (___ дв.).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кохають (_1__ дв.), біжетете (___ дв.), здіймаються (__1_ дв.),читаємо(___ дв.), кличемо (___ дв.), берете (___ дв.). Любиш (___ дв.), говорете (___ дв.), пиша…ться (___ дв.), зна...мо (___ дв.), бач…мо (___ дв.), бав…те(___ дв.).  Пиш...ш ( ___ дв. ), раху…те (___ дв. ), грі…ться (___ дв. ), плив…мо (___ дв), друж…мо ( ___ дв.), перемага…те (___ дв.).