ВСТАВЬ ПРОПУЩЕННЫЕ СЛОВА: AM,IS,ARE В ПРЕДЛОЖЕНИЯ WE....IN THE PARK. .......CROCODILES GREEN? HER SHIRT....NOT DIRTY. I..... NOT BIG.

Гость
Are, is, is, am.....
Гость
1.we are in the park 2.are crocodiles green 3.is 4.i am not big