Вставь в письмо Кевина эти слова:favourite, name,years,live,like,dear,ji d. --------- Willow, Hello. My -----'s Kevin. I -------ik the USA. I'm ten -------- oid. How -----are you? I ----- football. My -------- food is pizza...

Вставь в письмо Кевина эти слова:favourite, name,years,live,like,dear,ji d. --------- Willow, Hello. My -----'s Kevin. I -------ik the USA. I'm ten -------- oid. How -----are you? I ----- football. My -------- food is pizza and saiad. Write soon, Kevin
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear Name Live Years Are Like Favourite