Вставте окончания,перевидите и задайте вопрос к этим предложениям Бала сорпа... т

Вставте окончания,перевидите и задайте вопрос к этим предложениям Бала сорпа... татып көрді. Баласы әкесі... көмектесті. Бала кешке шаршап, үйі... келд37 Бұл түстегі сорпа... қалғаны еді.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бала сорпаны татып көрді.Нені ? Сорпаны Баласы əкесіне көмектесті,Кімге? Əкесіне. Бала кешке шаршап ,үйге келді. Қайда? Үйге. Бұл түстегі сорпанын қалғаны еді.Ненің?Сорпаның. Сын попробывал суп.Что?Суп Сын помог отцу.Кому ?Отцу Вечером сын пришёл домой уставший.Куда?Домой. Это было вчерашний суп.Какой? Вчерашний.