Вставьте пропущенные буквы(на казахском языке) Б...з с...ға т...стік. Су өт... ж...лы болд.... Б...з шөлд...п, шай ішт...к. Д...п ойнад...қ, шаршад...қ. Кешк.... қар...й жаңб....р жауд.... . Б...з үй....е қайтт....қ.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
біз суға түстік   мы купались в воде су өте жылы болды     вода было очень теплой біз шөлдеп,шай іштік     мы испытав жажду пили чай доп ойнадық,шаршадық    играли мячик и устали кешке қарай жаңбыр жауды    к вечеру пошел дождь  біз үйге қайттық    и мы пошли домой