Вставьте пропущенные слова a,an,the. Would you like ___ apple? Oh.yes please!I love ____ apples.Well,there is _____ big one

Вставьте пропущенные слова a,an,the. Would you like ___ apple? Oh.yes please!I love ____ apples.Well,there is _____ big oneand _____ small one.Oh,I'll have _____ small one please.Won't you have ____ big one?No thanks.Mmmm!What _____ delicious apple! I guess I'll have _____ big one myself.Пожалуйсто срочно нужно!!! Ответьте пжжж Заранее спасиюо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
An apple? this apples a big one And a small have a small one have a big one is delicious apple have a big one myself.