Вставте замiсть крапок слова так, щоб утворилися римованi рядки, присвяченi Тарасу Шевченку. У разi необхiдностi деякi поданi слова можна замiнювати iншими. Пояснiть, чому в одному випадку пишемо *Кобзар* у лапках , а в iншому-...

Вставте замiсть крапок слова так, щоб утворилися римованi рядки, присвяченi Тарасу Шевченку. У разi необхiдностi деякi поданi слова можна замiнювати iншими. Пояснiть, чому в одному випадку пишемо *Кобзар* у лапках , а в iншому-без лапок(Кобзар). Визначте , до якоi вiдмiни та групи слово кобзар. 2.1.Писав ... Тарас про ... ... убогу. Но забував у важкий ... прокласти в майбуття ... . 2.2.*Кобзар*нас ..., як ... ... жить! i матусi , й .... ... Кобзаря вiршi!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Писав Шевченко Тарас про життя убоге  не забував у важкий момент прокласти в майбуття й тривоги Кобзар нас переживе Як жив і буде жить і матусі й бабусі  подарував Кобзаря вірші! Кобзар як власна назва і які вірші ознака