(В)третэ висип , думав (на) самотi, всього(на)всього кущ, давним (давно) несе ,(як)раз скаже ,(по)двоэ виходили з хат, переходить у (брiд),(врештi)решт зробив сам , з(усiх) усюд iшли ...

(В)третэ висип , думав (на) самотi, всього(на)всього кущ, давним (давно) несе ,(як)раз скаже ,(по)двоэ виходили з хат, переходить у (брiд),(врештi)решт зробив сам , з(усiх) усюд iшли Помогите пожалуйста очень срочно надо ) как писать вместе или через дефис ????
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
разом--втретє висип,босоніж,надвоє,якраз,убрід через дефіс--бозна-як,рано-вранці,всього-на всього,давним-давно,врешті-решт,  окремо--кінець кінцем,раз по раз ,на самоті,по двоє,з усіх усюд