Ввести ці слова у речення: Аудитор,баланс,банк,брокер,бухгалтер,бюджет,гроші,дебіт,кредіт.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Аудитор перевіряє стан фінансово-господарської діяльності організації. 2)Оленка вчора перевірила баланс в себе на телефоні. 3)В банку працюють добрі й чесні люди. 4)Щодня приходячи на роботу, бухгалтер порчинає лічити грощі. 5)Від бюджету підприємства багато чого залежить. 6)За гроші здоров'я не купиш. 7)Позавчора моя тітка взяла невеличкий кредит.