Вы пишите словы , у яких на месцв пропуску трэба писаць литару ' ы ' Аб..граць , звыш..нфляцыя , дэз..нтэгратар , контр..гра , уз..ход , дзярж..нспектар , гар..нспекцыя , звыш..ндустрыяльны , палит..нфармацыы , перад..мперски ,...

Вы пишите словы , у яких на месцв пропуску трэба писаць литару ' ы ' Аб..граць , звыш..нфляцыя , дэз..нтэгратар , контр..гра , уз..ход , дзярж..нспектар , гар..нспекцыя , звыш..ндустрыяльны , палит..нфармацыы , перад..мперски , з..мправизаваць , дэз..нфицыраваць , цяж..ндустрыя
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ж или ш пиши с и а у остальных ы