Выберите правельный вариант ответа. 1) A:Пример:Why a we go out? a)Don't b)aren't c)not B:Good ____ a)Time b)reason c)idea 2)A:Let's __TV. a)to watch b)watching c)watch B: All__. a)right b)good c)okay 3) Do you want t...

Выберите правельный вариант ответа. 1) A:Пример:Why a we go out? a)Don't b)aren't c)not B:Good ____ a)Time b)reason c)idea 2)A:Let's __TV. a)to watch b)watching c)watch B: All__. a)right b)good c)okay 3) Do you want to go out? I'm not ___. a)right b)sure c) want to
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 A:b B:c 2 A:c B:a 3 b