Выберите верную форму глагола. ___ the milk yet 1)Do you drink 2)Did you drink 3) Have you drink 4) Are you drinking Выберите верную форму глагола. When _____ you ____ to colect stamps? 1) Did, begin 2) Does, begin 3) Has,began...

Выберите верную форму глагола. ___ the milk yet 1)Do you drink 2)Did you drink 3) Have you drink 4) Are you drinking Выберите верную форму глагола. When _____ you ____ to colect stamps? 1) Did, begin 2) Does, begin 3) Has,began 4)Will, begun
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Do you drink the milk yet. 2. When does you begin to colect stamps?