Взуття яке зроблене з товстої але м'якої шкіри схоже на сандалі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Унти - вони зроблені з шкіри оленя , шерстью зовні
Гость
Постоли (моршні, ходаки) — взуття, яке побутувало в Україні до початку ХХ століття. Виготовляли з одного шматка товстої, але м'якої коров'ячої або свинячої сиром'ятної шкіри. Залежно від конфігурації носової частини та способу стягування таке взуття ділилось на тупоносе та гостроносе.