Where,when,what music,what sport,what games,what competitions,how often,what TV programmes,your parents,you,your friend,your sister,your father,your brother,go to the theatre?go to school?do your/his/her homework?clean your roo...

Where,when,what music,what sport,what games,what competitions,how often,what TV programmes,your parents,you,your friend,your sister,your father,your brother,go to the theatre?go to school?do your/his/her homework?clean your room?watch TV?do the shopping?swim?work in the garden?go to the cinema?listen to music?cook food?play sports?play games?take part in?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
где,когда, что за музыка, какой спорт, какая игра, какое соревнование, как часто, какая тв программа, твои родители,ты,твой друг,твоя сестра,твой папа,твой брат,идти в театр?идти в школу?делать твою/его/ее домашнюю работу,почистить твою комнату?посмотреть телевизор?сходить за покупками?плавать?работать в саду? идти в кино?слушать музыку?готовить еду?заниматься спортом?играть в игры?принять участие в ...?