With many currencies currently tending toward decline the feature of commercial letter of credits when issued irrevocably fixing the payment and curre

With many currencies currently tending toward decline the feature of commercial letter of credits when issued irrevocably fixing the payment and currency amount to be paid, before the goods are actual Помогите перевести
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Со многими валютами в настоящее время тенденцию к снижение функции коммерческого аккредитивам при выдаче бесповоротно фиксации и валюты платежа суммы, подлежащей выплате, до того как товары являются актуальными