XI. Say what you will do: 1. When I have my house I’ll ... . 2. When I arrive in London I’ll... . 3. As soon as I get to Japan .... 4. IfI know English very well ... . 5. If I go to Hollywood ... . 6. When I marry you .... 7. W...

XI. Say what you will do: 1. When I have my house I’ll ... . 2. When I arrive in London I’ll... . 3. As soon as I get to Japan .... 4. IfI know English very well ... . 5. If I go to Hollywood ... . 6. When I marry you .... 7. When I am free .... 8. When I am ninety.... 9. If I am a millionaire.... 10. Before I go to New York ..
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)invite my friens 2)go to see big ben 3)я незнаю 4)i will go to london 5)i will be happy 6)we wil be nice couple 7) i will go for walk 8)i will go to the night clubs 9)i were build a big house 10)i will learn english