Яи доводилося тобі бачити живого слона!!!?!?!?! Що ти знаєш про цю тварину??Напиши про це текст-розповідь (5-7) речень.........
Ответ(ы) на вопрос:
перший раз у житі я побачив слона у зоопарку.У нього були великі вуха.Він дуже дуже великий.Він підійшов до нас внього були дуже великі очі.Пізніже ми вже виходили з зоопарку і на мить мені здалося що він знами прощається я не забуду цей похід у зоопарк ніколи. НУ ВОТ ШОСЬ ТАК!!!!