Як Андрійко біди позбувся хтось напишить будь ласка дуже треба..Потрібно написати середину ось начало Андрійко — хороший хлопець. І дружити вміє, і на березу найвищу вилізе — не побоїться. І любили б його товариші, і поважали б...

Як Андрійко біди позбувся хтось напишить будь ласка дуже треба..Потрібно написати середину ось начало Андрійко — хороший хлопець. І дружити вміє, і на березу найвищу вилізе — не побоїться. І любили б його товариші, і поважали б дуже, коли б не одна його серйозна біда. Андрійко іноді вже й сам не рад, та що ти з цим язиком поробиш! Стрибає в роті, коли його ніхто й не просить. Андрійко ще не встигне подумати, а він уже візьме й похвалиться. Якби по правді, то було б півбіди! А так… Прокинувся Андрійко рано, ще навіть сонце не сходило. … будь ласка даю 50 балів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
знаеш как можно поставь себя на ево место и подумай што ты зделал бы