Як би ти міг змінити події на прикінці твору "Климко", то я ки би вони розвивались далі? Напиши свою кінцівку повісті.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зульфар підбіг до нього але вже пізно.Климко помер.Зульфар почав дуже плакати.Чоловік який йшов мимо заспокоїв його.Пройшов місяц.Зульфар відмовлявся говорити.Він  вспоминав події яки трапилися з ними і дуже плакав.Наталя Миколаївеа підійшла до нього і сказала: -Зульфар уже ні чого не змінеш... Зульфар чахнув на очах.Через стрес Зульфар помер.