Як дати загальну характеристику синтаксичної конструкції складного речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
визначаєш: (розповідне / питальне / спонукальне). (окличне / неокличне).  (стверджувальне / заперечне / стверджувально-заперечне).   (сполучникове / чи безсполучникове). далі: якщо сполучникове, то сурядне чи підрядне. кількість частин речення на яке питання відповідають частини пунктуація