Як можна показати ,що на обох тілах під час їз тертя виникають електричні заряди

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Унаслідок тертя на тілах, що контактують, утворюються однакові за величиною, але протилежні за знаком електричні заряди.Ознакою взаємодії заряджених тіл є те, що однойменно заряджені тіла відштовхуються з певною силою, а різнойменно заряджені — притягуються.В електризації завжди беруть участь два тіла. При цьому на тілах, що контактують, утворюються однакові за велгпшною, але протилежні за знаком електричні заряди.Електричний заряд — це фізична величина, що кількісно характеризує електромагнітну взаємодію (притягання, відштовхування) заряджених частинок.