Як можна визначити об'єм тіла неправильної форми,розміри якого більші за діаметр мензурки?опишіть план своїх дій

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Треба занурити тіло в таку емність з водою, де він може повністю покритися водою. Відмітити рисками точку початкового рівня води і точку, коли предмет занурений у воду. Дістати тіло з води, об'єм між точками заповнити водою з мірного циліндра, таким чином дізнаємося об'єм зануреного тіла.