Як називається композиція з двох самостійних, але пов'язаних спільними ідейним задумом, змістом і провідними мотивами мистецьких творів? А. Диптих Б. Триптих В. Сага Г. Рефрен

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Як називається композиція з двох самостійних, але пов'язаних спільними ідейним задумом, змістом і провідними мотивами мистецьких творів? А. Диптих