Як називають жителей з Полтава Львів Суми Чернівці Харків Одеса Вінниця Бориспіль ?Наприклад : Київ - київлянка київлян ) Срочно помогите )

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Полтавчанка, полтавчанин. Львів`янка, львів`янин. Сумчанка, сумчанин. Чернігівчанка, чернігівчанин. Харків`янка, харків`янин. Одеситка, одесит. Вінничанка, вінничанин. Бориспільчанка, бориспільчанин.