Як перетвориті кальцій гідрогенкарбонат у водному розчині на калій карбонат не проводячи нагріваняя. запишіть рівняння реакції.
Ответ(ы) на вопрос:
Ca(HCO3)2+2NaOH=CaCO3+Na2CO3+2H2O ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,