Як поділити циферблат годиника прямими на шість частин, так щоб у кожній знихбуло подва числа і їх суми були одинаковими

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
12  ---------------------------    1 11  ----------------------------    2  10  ---------------------------  3  9  ------------------------------ 4  8 ------------------------------  5   7  ----------------------------  6