Як поставити наголос на слова відповідає,відповідати,мовчиш,мовчати,радіємо,радіти,співаємо,співати,читаємо,читаємо,гримить,гриміти,зустрічаєшся ,зустрічати,піклуєшся,піклуватися,кипить,кипіти

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ВідповідАє, відповідАти, мовчИш, мовчАти, радІємо, радІти, співАємо, співАти, читАємо, гримИть, гримІти, зустрічАєшся, зустрічАти, піклУєшся, піклувАтися, кипИть, кипІти. Наголос стоїть на великих літерах