Як пов'язані між собою дві події : подорож Данила Галицького у Золоту Орду і його коронація в місті Дорогочин .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коронація Данила Галицького відбулася після подорожі в Золоту Орду. Обидві вони були спрямовані на утвердження державності Галицько-Волинського князівства. Данило Галицький здійснив їх з метою закріплення своєї влади