Як пов'язані між собою дві події поїздка данила галицького до золотої орди і його коронація в місті Дорогочин

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перенісши багато принижень під час відвідування хана Батия, оскільки для збереження територій необхідний був безапеляційний васалітет, оплата данини та дозвіл на правління у своїх же землях , Данило Галицький прийняв пропозицію Папа Римського на коронацію для покращення стосунків з західними сусідами та для того, щоб заручитись їх підтримкою для майбутнього протистояння з Золотою Ордою