Як правильно провiдмiнювати числiвники дев'яносто, сто, сiмнадцять, п'ять

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дев`яносто 1) Родовий відмінок: дев`яноста 2) давальний: девяностьом 3) знахідний: девяносто 4) орудний: девяностами 5) місцевий: у девяностьох Сто 1)Р.в.: ста 2)Д.в.: стам 3) Зн.в.: сто 4) О.в.: стами 5) М.в.: у стах Сімнадцять 1)Р.в.: сімнадцяти 2) Д.в.: сімнадцятьом 3) Зн.в.: сімнадцять 4) О.в.:сімнадцятьма 5) м.в.: у сімнадцятьох П`ять 1)Р.в.: пяти 2)Д.в.: пятьом 3) Зн.в.: пять 4) О.в.: пятьма 5) у пятьох