Як розподілити на дві групи за якою ознакою слова в'ється,об'їхати,роз'ізний,перемир'я,солов'ї,під'їзд,в'юн,з'явитися,роз'яснення,кав'ярня,з'їдять,хлоп'ята.,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Думаю за тим, що деякі слова з префіксом, а деякі - ні З: Об'їхати, роз'їзний, під'їзд (можливо), з'явитися, роз'яснення, з'їдять Без: В'ється, перемир'я, солов'ї, в'юн, кав'ярна, хлоп'ята