Як розподілити в 4 букети 14 жовтих і 14 білих айстр так, щоб у кожному букеті були квіти обох кольорів, але кількість квітів кожного кольору не повторювалась.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Получится 4 букета по 7 астр в каждом. 1-ый букет: 2 жёлтых и 5 белых. 2-ой букет: 3 жёлтых и 4 белых. 3-ий букет: 4 жёлтых и 3 белых. 4-ый букет: 5 жёлтых и 2 белых.