Як скласти опис за малюнком та запитаннями : - Яка пора року зображена на малюнку? - Якi хмари пливуть по небу? - Якого кольору листочки на деревах? - Якi плоди даруе осiннiй сад? - Куди вiдлiтаить лелеки? - Якi кольори викори...

Як скласти опис за малюнком та запитаннями : - Яка пора року зображена на малюнку? - Якi хмари пливуть по небу? - Якого кольору листочки на деревах? - Якi плоди даруе осiннiй сад? - Куди вiдлiтаить лелеки? - Якi кольори використав художник?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На малюнку зображена осінь. По небу пливуть сині хмари . На деревах листя різного кольору і жовті, і помаранчеві і червоні, які завгодно. Осінній сад дарує нам багато червоних солодких яблук. А лелеки відлітають у теплі края. Художник використав всі різнобарвні кольори осіні, щоб передати нам всі почуття краси її та трошки суму!