Як тихо ніч чудове покривалоРозкинула над сонною землею! поділіть речення на словосполучення і зробіть їх синтаксичний розбір.

Як тихо ніч чудове покривало Розкинула над сонною землею! поділіть речення на словосполучення і зробіть їх синтаксичний розбір.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Незнаю чи вірно можливо не всі словополучення Чудове покривало- Чудове- яке? прикметник покривало- що? іменник Сонна земля- Сонна- яка? прикметник земля- що? іменник  Ніч розкинула- Ніч- що? іменник розкинула- що зробила? дієслово Тихо розкинула- Тихо- як? непомню розкинула-що зробила?дієслово