Як ви вважаєте чи міг Б Хмельницький листуватися з кардиналом Мазаріні ?А з Людовіком ХІV ? Пожалуйста помогите !

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
З Мазаріні Хмельницький цілком міг листуватися - той став кардиналом Франції після смерті Рішельє 1642 року. З Людовіком XIV теоретично мыг листуватися - король народився 1638 року, отже, 1657-го, коли помер Хмельницький, Людовіку було 19 років.