Як ви вважаїте,чому від доброго слова світ стає кращим? Чи кожна людина заслуговує добрих слів?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Добре слово це підтримка як і моральна так і фізичка , психологічна. Людина яка вживає добрі слова стає кращою як і для себе так і для всіх навкруги.Слова не горобці вилетять не спіймаються. Добре слово підтримує світ добром усіх людей . Любіть світ навколишній підтримуйте його добрим словом!!!