Як відбувалася і чим закінчилася хотинська війна (коротко пару речень )

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В турецькому війську налічувалося більше чоловік ніж у польському війську . Польський король просив запорожців вступити у війну на стороні Польщі. гетьман Сагайдачний погодився на заклик польського короля але тільки за таких умов : припинення релігійних утисків та збереження вольностей козакам . Під хотином турецьке військо було розбите союзним українсько польським військом і наслідком перемоги під хотином є спростування думки про непереможність турецької армії.