Як зміниться кулонівська сила взаємодії двох однакових точкових зарядів, якщо велечину одного із зарядів вдвічі збільшити, а другого - вдвічі зменшити. А - не зміниться Б - збільш у 2 рази В - зменш у 4 Раз Г- збільш у 4 рази

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сила Кулона прямо пропорциональна ПРОИЗВЕДЕНИЮ зарядов. Так что если один увеличить в n раз, а другой во столько же уменьшить, она не изменится. Ответ: А.