Як зміниться маса речовини, яка осідає на електроді, якщо: зменшити в 4 рази тривалість процесу елекролізу?А)збільшиться в 4 разиБ)зменшиться в 4 разиГ)не змінитьсяД)збільшиться в 2 рази

Як зміниться маса речовини, яка осідає на електроді, якщо: зменшити в 4 рази тривалість процесу елекролізу? А)збільшиться в 4 рази Б)зменшиться в 4 рази Г)не зміниться Д)збільшиться в 2 рази
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
закон Фарадея /электролиз : m1 = k*I *t m2(при уменьшений времени эл-за)=k*l*t/4 из формулы видно , что масса уменьшиться в 4 раза ОТВЕТ: Б)зменшиться в 4 рази