Як змінюється внутрішня енергія дров, коли їх розпилюють? А. Збільшується через теплопередачу. Б. Збільшується внаслідок виконання роботи. В. Зменшується внаслідок виконання роботи. Г. Зменшується через теплопередачу.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
С начала человек зажигает спичку и подносит к труту. Следовательно человек выполняет работу.