Як зрозуміти вислів: "Чим більше мов знає людина, тим вона багатша"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у школі ми вивчаємо багато мов.це не дуже складно. але,я розумію , що знати багато мов- дуже добре.Треба наполегливо вчити мову рідного краю.Також треба вивчати  і  іноземну мову.можливо, в майбутньому вона стане мені у пригоді.чим більше мов я знатиму, тим краще можу порозумітися з різними людьми.