Яка частка радіоактивних ядер розпадається за час,що дорівнює половині періоду піврозпаду елемента??Ответ - 0.29.Нужно узнать решение. Помогите пожалуйста,буду очень благода

Яка частка радіоактивних ядер розпадається за час,що дорівнює половині періоду піврозпаду елемента??Ответ - 0.29.Нужно узнать решение. Помогите пожалуйста,буду очень благода рен.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано t=T/2 (No-N)/No-? по закону радиоактивного распада N=No/2^t/T 1-N/No=1-No/No*2^t/T=1-1/2^1/2=1-1/√2=1-1/1.41=0.41/1.41=0.29