Яка дієвідміна слова захряс, ворушиться, кричить, лається, ірже, кудкудакає. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ППППППППППППППЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛИИИИИИИИСССССССССССССС!!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
захряс-1 д.                                                                                                        ворушиться-1д.                                                                                                кричить-2д.                                                                                                       лається-1д.                                                                                                       ірже-1д.                                                                                                            кудкудакає-1д.