Яка домашня тварина тобі найбільше подобаеться ? Напиши про неї текст (5 - 7 речень).Будьласка як умога швидче !!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя улюблена дика тварина - мавпа. Я їх просто обожнюю за те, що вони такі кумедні й гарні. Зараз їх легко можна побачити у зоопарку. Вони полюбляють банани та інши фрукти. Мавп існує багато. Вони відрізняються кольором і розміром. Існує теорія, що ми усі походимо від них. Можливо, що це так. У всякому разі вони гарні істоти.