Яка домашня тварина тобі найбільше подобаеться?Напиши про неї.(((ПОЖАЛУСТА НАПЕШИТЕ ПРО ПАПУГУ ЕСЛИ МОЖНА))) зарание спс
Яка домашня тварина тобі найбільше подобаеться?Напиши про неї.
(((ПОЖАЛУСТА НАПЕШИТЕ ПРО ПАПУГУ ЕСЛИ МОЖНА))) зарание спс
Ответ(ы) на вопрос:
Я буде люблю тварин. Та найбільше я люблю папуг . Вони нагадують мені морські подорожі , та далекі заморські края , та зелені- зелені джунглі , в яких певно і живуть.
Мені пощастило, я маю цього пернатого в дома . Я захоплююсь його розумом , та маленькими очима - намистинками . Його великий пухнастий хвіст , який завжди піднятий вгору показує його гордість та велич . Саме за це я люблю папуг