Яка масова частка лугу у розчині , що одержано додаванням 60 г. лугу до 340г. розчину з масовою часткою цього ж лугу 5%

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Рахуємо масу лугу у початковому розчині m(лугу) = w*m(розчину) = 0.05*340 = 17 г Рахуємо загальну масу лугу m(заг) = m(доданого лугу) + m(лугу в розчині) = 60 + 17 = 77 г Рахуємо нову масу розчину m(нового розчину) = m(доданого лугу) + m(початкового розчину) = 60 + 340 = 400 г Рахуємо нову масову частку w = m(всьго лугу)/m(нового розчину) = 77/400 = 0.1925 Відповідь: 19.25%