Яка побудова в словах Підберезник Ведмедик Запис Продиктували Нещастя Безхмарний Невеликий Учень Футболіст Синичка Перечитав

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Підберезник під - префікс берез - корінь ник - суфікс закінчення нульове Ведмедик ведм - корінь едик - суфікс закінчення нульове Запис за - префікс пис - корінь нульове закінчення Продиктували про - префікс дикт - корінь ув, а - суфікс ли - закінчення Нещастя не - префікс щас - корінь т - суфікс я - закінчення Безхмарний без - префікс хмар - корінь н - суфікс ий - закінчення Невеликий не - префікс вел - корінь ик - суфікс ий - закінчення